Opieka nad kochaną staruszką w Nalbach

Nalbach, Saarland, de
Company: Opiekunki24
Category: Arts, Design, Entertainment, Sports, and Media Occupations
Published on 2021-06-20 03:33:09

Wynagrodzenie: 1400 euro + premia

Jeśli jesteś zainteresowana/y zleceniem dłuższym lub krótszym, to zadzwoń do nas, a my dostosujemy ofertę dla Ciebie :)

Termin wyjazdu:

Miejscowość: 66809 Nalbach

Warunki domowe: domek, własny pokój, internet, TV

Podopieczna: kobieta 86 lat, 50 kg, 165 cm

Porusza się przy rolatorze, sama chodzi na toaletę

Stan: osteoporoza, lekki parkinson, seniorka ma bóle po wielokrotnych

Zakres obowiązków: wsparcie w higienie ciała i ubieraniu się, gotowanie, sprzątanie, zakupy, przypominanie o lekach

Kilka słów o nas:

AKTIVMED24 od 2012 roku świadczy usługi opiekuńcze. Jesteśmy członkiem Stowarzyszenia Agencji Opieki SAO co jest potwierdzeniem legalnej i bezpiecznej pracy. Przekonaj się że warto pracować z nami.

#pracuję_legalnie

Poleca nas SEKCJA AGENCJI OPIEKI

Co oferujemy:

lWynagrodzenie: 1400 euro + premia

lzlecenie dopasowane do Twoich preferencji

l gwarancję wyższej emerytury  - składki ZUS odprowadzane od średniej krajowej tj. od kwoty  5227 zł co miesiąc

lgwarancję ubezpieczenia, również za granicą ( dokument A1, karta EKUZ + dodatkowo prywatne ubezpieczenie )

lśrodki bezpieczeństwa na podróż oraz na miejscu zlecenia (maseczki, płyny dezynfekujące, rękawiczki)

l dokumenty potwierdzające legalne zatrudnienie

l pomoc  w każdej sytuacji  24/7  oraz stałą opiekę polskiego koordynatora - sprawdź nas i zobacz że nasz telefon działa poza godzinami pracy

lzorganizowany i opłacony przejazd w obie strony

lnie ponosisz żadnych kosztów związanych z pracą

lpraca w domach prywatnych z zachowaniem wszystkich zasad bezpieczeństwa

l#bezpieczna rekrutacja on-line z całej Polski

l bezpłatne lekcje niemieckiego  online LIVE na naszym profilu Facebook, Youtube i stronie www

Kogo szukamy :

lOsób z dobrą znajomością języka niemieckiego

lOsób gotowych do podjęcia pracy jako opiekun osób starszych na terenie Niemiec.

lOsób empatycznych, sumiennych i odpowiedzialnych;

lTwoje konkretne zadania zależeć będą od specyfiki danego zlecenia

lOd naszych współpracowników najczęściej oczekujemy gotowości do pomocy podopiecznym w trakcie czynności pielęgnacyjnych, w tym w zakresie higieny osobistej, przygotowywania posiłków, utrzymywania porządku w mieszkaniu, spędzania czasu z seniorem

lDoświadczenia takie nie musi wynikać z wcześniejszej pracy, może być wyniesione np. z opieki nad bliskimi

Skontaktuj się z nami już dziś!

+48 530 555 015

To zlecenie Cię nie zainteresowało? Zadzwoń i wspólnie wybierzemy zlecenie dla Ciebie!

Zachęcamy również do uczestnictwa w bezpłatnym kursie języka niemieckiego dla opiekunek online:

Jobs you might also be interested in