Lekkie zlecenie do kobiety, 20 Maja

Lindlar, North Rhine-Westphalia, de
Company: Opiekunki24
Category: Life, Physical, and Social Science Occupations
Published on 2021-06-20 03:28:37

Zlecenie do samotnej kobiety

Start: 20 Maja
Długość pobytu: 2 miesiące

Oczekujemy:
- komunikatywnej znajomości jęz. niemieckiego
- doświadczenia w opiece

Oferujemy:
- legalne zatrudnienie
- ubezpieczenie
- opłacenie + organizacja przejazdów

Stawka 1200 - 1250 euro

Podopieczna: 78 lat; 163 cm; 55 kg

Mobilność: podopieczna porusza się przy pomocy drugiej osoby

Dolegliwości: podopieczna cierpi na chorobę Alzheimera, bywa z tego powodu zmieszana

Obowiązki: pomoc w myciu, pomoc w ubieraniu i rozbieraniu, toaleta pod kontrolą opiekunki, gotowanie (brak specjalnej diety), sprzątanie, robienie zakupów (jeśli opiekunka sobie życzy może zamówić Taxi i jechać na zakupy)

Miejsce: dom jednorodzinny, oddzielny pokój dla opiekunki 65 m2 na I piętrze z łazienką, dostęp do Internetu, telewizja, radio, sklepy ok. 10 min. na pieszo od miejsca zamieszkania. 1x w tyg. przychodzi pomoc domowa na 3h aby zająć się myciem okien itp.

Podopieczna lubi malować, 2x w tyg. wychodzi na spotkania ze znajomymi którzy po nią przyjeżdżają. Podopieczna prowadzi aktywny tryb życia. Niekiedy przychodzą do niej koleżanki (gdzie opiekunka ma dodatkowy czas dla siebie). Dodatkowo 1x w tyg. podopieczna przebywa na spotkaniu dla osób cierpiących na chorobę Alzheimera.

Jobs you might also be interested in